piątek, 31 grudnia 2010

Szczęśliwego Nowego Roku !!

  
Wszystkim czytelnikom, obserwatorom i gościom Zaczarowanego Zakątka składam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku!!!


Dziś już ostatni dzień starego roku. Przede wszystkim dzień nadziei i oczekiwania co przyniesie nowy oraz podsumowań roku starego. Dla mnie miniony rok był trudny, a nawet powiedziałbym przełomowy: ukończenie studiów podyplomowych, nowa praca, choroba mamy... kolejne podejście do pisania bloga. Myślę jednak, że te wydarzenia, wiele mi dały. Odnalazłam w sobie bowiem pokłady siły psychicznej i fizycznej o jakie siebie nigdy nie podejrzewałam, zrozumiałam jak wielką wartość ma zdrowie, to że można chodzić, mówić jaki to cenny dar i jak łatwo go utracić. Dowiedziałam się także, że przysłowie " prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie" się sprawdza, nigdy nie przepuszczałam, że mam tak fajną sąsiadkę ( w wigliję przyniosła mi ciasta i sałatkę, także dzisiaj przyszła z życzeniami i z talerzykiem ciast i słoikiem bigosu ;D A jakie plany i postanowienia mam na przyszły rok? Ten rok nauczył mnie też jeszcze jednego, nie warto planować, bo życie i tak toczy sie swoim rytmem i najlepiej przyjmować to co daje los. 

Aby ostatni post w tym roku jak przystało na blog robótkowy był robótkowy pokażę pracę jaką wykonałam na Zimowy Konkurs Makatki, niestety praca ta udziału w konkursie nie weźmie ponieważ organizator ma zapchaną skrzynkę meilową i wszystkie próby wysłania listu kończą się niepowodzeniem. (chociaż przy pracy Dawida i tak bym nie miała żadnych szans ;)


A na osłodę zapraszam wszystkich na faworki ;) U mnie w domu zawsze była taka tradycja, że mama na sylwestra robiła faworki. Tradycja ta nie zaginęła, różnica jest jedna, tym razem to ja je zrobiłam :D


Dziękuję za komentarze i do zobaczenia w przyszłym roku ;D 

5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego na cały nowy rok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Buziolki! Bądź szczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku, mnóstwa robótkowych pomysłów i dużo wolnego czasu na rozwijanie zainteresowań :)

  OdpowiedzUsuń