poniedziałek, 27 grudnia 2010

Zimowa kartka - technika pergaminowa

 Jak to mówią " Święta, święta i po świętach". Na szczęście u mnie minęły zdrowo i spokojnie. Jako, że mam urlop, to mogę oddawać się twórczej pasji. I tak powstała kartka w technice pergaminowej jako odpowiedź na wyzwanie na forum pergaminart.pl, a tematem była Zima. Nadmienię tylko, że inspiracją do jej powstania była praca Moniki Kamińskiej. Powstała też jeszcze jedna kartka w tej samej technice z przeznaczeniem na coroczną wystawę organizowaną przez wspomniane już forum, której pokazać na razie nie mogę. Zrobiłam też jeszcze prace na konkurs, ale jako że organizator ma zapchaną skrzynkę i z wysłaniem jest na razie problem, to może i z prezentacją pracy też się wstrzymam. Powstała też praca drutowa, ale muszę jeszcze dorobić pewną rzecz aby pokazać ją światu. No to się nachwaliłam ;D przynajmniej będziecie mieli powód aby tu zaglądać. A skoro już się chwalę, to pokażę prezent jaki dostałam od forumowo - blogowej koleżanki Asi ( Bjutus) w ramach Gwiazdki Pergaminart.pl

 
 Może nie widać tego na zdjęciu, ale jest to obrazek wyszywany krzyżykami i gdy na niego patrzę to 
"chodzi" za mną chęć aby też coś wykrzyżykować ( poduszki wyszywałam, ale obrazka jeszcze nie). Tylko jak znaleźć na to wszystko czas? Dziękuję za świąteczne życzenia :)

4 komentarze:

 1. Przepiękna kartka. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Same śliczności!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. tak,szybciutko sie uwinelas z wyzwaniem, zaskoczylas mnie, Asi prezenty sa sliczne, wiedzialam ze haft krzyzykowy czyli obrazki spodobaja Ci sie, no bo takich jeszcze nie prezentowalas u siebie na blogu i na forum.

  OdpowiedzUsuń