niedziela, 17 czerwca 2012

Dziś u Anisy papierowo i pergaminowo


Oj dawno tu nie zaglądałam, ale koniec roku to i nawał obowiązków. Dla relaksu zdarzyło mi się odwiedzać Wasze blogi choć na komentarze brakło czasu. Nie wiem jak u Was, ale dla mnie najlepszym odstresowywaczem są robótki, a że stresów mi ostatnio nie brak to i robótek trochę powstało. Co prawda większość do pracy i z papieru, no ale to też robótki, prawda? Dla sympatycznej koleżanki z pracy, na której pomoc mogłam w minionym roku zawsze liczyć zrobiłam pergaminową Madonnę. Miałam też bojowe zadanie wykonania bajkowego stolika, wyszedł mi tak ( z niewidocznej strony jest jeszcze Kubuś Puchatek) :

Zaś na Bal Kwiatów zrobiłam takie bibułkowe kaczeńce:


Migotce bardzo się spodobały bo nie chciała od nich odejść gdy robiłam zdjęcie. Kotka się już oswoiła. Chodzi za mną krok w krok. Towarzyszy mi zarówno przy robótkach jak i pracy na komputerze Gdy tylko usiądę to wskakuje mi na kolana i domaga się miziania, uwielbia oglądać telewizję ( wczoraj siedziała na stole i z wielkim zainteresowaniem śledziła mecz - szkoda, że przegrany :(  i  zabawy centymetrem krawieckim. I kto by pomyślał, że kot to takie sympatyzne zwierze.

A tym czasem wracam do robótek, muszę skończyć pergaminowe zakładki i dwie szydełkowe rzeczy. Dziękuję za komentarze i zapraszam wkrótce.  4 komentarze:

 1. Trochę Cię nie było, ale wracasz w pięknym stylu. Stolik bajeczny. Kwiatek fajny. A Madonna - pracy przy niej mnóstwo, wiem bo kiedyś robiłam ten wzór. Bardzo ładnie Ci wyszła!

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne te Twoje robótki papierowe

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym czasem to też ostatnio u mnie krucho... a Twoje papierowe robótki jak zwykle urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madonka śliczna, tez lubię ten wzór. Reszta prac bajkowa.

  OdpowiedzUsuń